Gangster i miłość

Ileż to dzisiaj na rynku znaleźć można wspaniałych książek o miłości, które na pewno nigdy nam się nie znudzą – o ile ktoś jest miłośnikiem tego gatunku literackiego. Przyznać trzeba, że miłość można dzisiaj pokazać na wiele różnych sposobów, a temat tak naprawdę nigdy nie zostanie do końca wyczerpany. Na szczęście jest wielu wspaniałych autorów, którzy dzisiaj są w stanie rozebrać to wspaniałe uczucie na części pierwsze i przedstawić je w genialny sposób. Taką autorką jest Anna Wolf, która zaprasza do czytania “Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2“.

“Gangsterzy”

Jaki jest świat gangsterskich relacji? Tak, na co dzień wszyscy doskonale wiemy, że z takimi osobami nie warto się zadawać. Jednak można wejść do ich świata przy pomocy fantastycznych książek, jakie znaleźć można na rynku. Oto Anna Wolf, która postanowiła pokazać bezlitosnych, mafijny świat, gdzie śmierć jest bardzo częstym gościem. Jest ona prawie jak członek rodziny, który zawsze jest obecny przy naszym boku. Pierwsza część tej serii nosi tytuł “Serce gangstera”. Jak sam tytuł mówi, czytelnik ma okazję do tego, aby sprawdzić, czy każdy gangster ma serce? Mieć na pewno ma, bo inaczej by nie żył. Czy w tym sercu jest jednak miejsce na jakieś uczucia? Na to, aby obdarzyć inna osobę jakimś cieplejszym uczuciem, a nie tylko żądzą zemsty i mordu? W pierwszym tomie poznaliśmy Chloe i Aleksieja – dwie różne osobistości, które pomimo początkowej niechęci (w szczególności z jej strony) na końcu nie wyobrażają bez siebie życia. Czas na “Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2“, gdzie bohaterowie poprzedniej części pojawiają się na drugim planie.

Słodki smak zemsty

W tej książce poznajemy Antonowa. To człowiek bezwzględny, okrutny. To brat Aleksieja. Gdyby porównać tą dwójkę, to można śmiało powiedzieć, że to Antonow jest tym bardziej okrutnym człowiekiem. W jego sercu nie ma miejsca dla nikogo oprócz rodziny Jego serce jest jak kamień. Jeżeli ma zabić, to robi to bez problemu. Dawno temu w jego sercu gościła kobieta. Jednak to już tylko blade wspomnienie. Tą kobietą była Jordan. Anton zdradził ją, odbierając jej to co najważniejsze w życiu. Teraz kobieta pała wielką żądzą zemsty. Chce śmierci Antona. Jednak chce, żeby cierpiał on tak samo jak ona. Anton nie domyśla się, że już niedługo znajdzie się w pułapce. Okaże się jednak, że tą dwójkę łączy coś więcej oprócz chęci zemsty. Na jaw zaczynają wychodzić coraz większe, coraz bardziej zawiłe domagające się od nich wyjaśnień.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com